ZIMA – DOBRY CZAS NA CZYTANIE

Nareszcie mamy prawdziwą zimę – mnóstwo śniegu i siarczysty mróz. Dawno tego nie było. Korzystajcie zatem, bo druga taka zima może się już w najbliższych latach nie zdarzyć. A więc lepienie bałwana, budowanie igloo, jazda na łyżwach, szusowanie na nartach, szaleństwa na sankach, odciskanie całym sobą orła na śniegu i zwyczajne wojny na śnieżki.

Co jednak robić, gdy zmęczeni i przemoknięci, z wypiekami na twarzach wrócimy do ciepłego domu? Dajmy odpocząć komputerowi, niech poczeka do lekcji zdalnych. Sięgnijmy więc po książki i czytajmy.

W bibliotece szkolnej mamy mnóstwo nowych, niedawno zakupionych książek. A na długie zimowe wieczory szczególnie polecamy kilkuczęściowe serie dla młodszych, nieco starszych i najstarszych uczniów. Słowem: dla każdego. Niektóre z nich prezentujemy tutaj na fotografiach. Przyjdź, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Spotkajmy się w szkolnej bibliotece.

opr. Sylwia Głowacka

Kliknij, aby zobaczyć album zdjęć Google