WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO USTKI

30 maja klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Ustki i Parku Trampolin Jump 2 Sky koło Słupska.

Pierwszym etapem naszej podróży była Ustka. Tam z przewodnikiem zwiedzaliśmy Bunkry Bluchera, poznaliśmy historię ich powstania, a w podziemnej galerii oglądaliśmy sprzęt, mundury i przedmioty codziennego użytku z lat 30. i 40. Następnie zostaliśmy  podzieleni na sześcioosobowe drużyny i zaopatrzeni w saperki i wykrywacz metalu wyruszyliśmy na poszukiwanie skarbów. Zabawa była świetna, a wydobyte skarby w postaci pocztówek, długopisów i słodyczy zostały sprawiedliwie podzielone wśród uczestników.

Kolejnym etapem naszej wycieczki był spacer ustecką promenadą i zabawa na plaży. Wielką atrakcją okazał się obrotowy most nad rzeką Słupią, po którym przeszliśmy na drugi brzeg.

Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin. Bardzo mili trenerzy zapoznali nas z regulaminem Jump 2 Sky i przeprowadzili rozgrzewkę. Skoki na trampolinach, nurkowanie w basenie z gąbek, bitwa o utrzymanie równowagi sprawiły wszystkim dużo radości.

Wyskakani, trochę zmęczeni, ale szczęśliwi udaliśmy się w drogę powrotną do domu. To była bardzo udana wycieczka.

opr. D. Trzcińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google