KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ

Jak co roku nasi uczniowie starają się osobiście przyozdobić naszą szkolną choinkę, samodzielnie wykonując różnego rodzaju ozdoby. Dlatego już w listopadzie chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Bombka choinkowa”.

Komisja konkursowa oceniła samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, zastosowaną technikę oraz wykorzystane materiały. Wszystkie nadesłane bombki były piękne i ciekawe. Uczniowie wykazali się inwencją twórczą i kreatywnością. Wybór okazał się bardzo trudny. Po wielu dyskusjach jury konkursowe wytypowało zwycięzców oraz wyróżnionych.

  • Miejsce 1: Agata Knitter
  • Miejsce 2: Amelia Mankiewicz
  • Miejsce 3 ex aequo: Pola Studzińska/Agata Narloch

Wyróżnienia otrzymują:

  • Kamil Miller
  • Julia Bławat
  • Justyna Gołuńska
  • Luiza Zielińska
  • Kamila Zielińska

Gratulujemy wszystkim kreatywnych pomysłów!

Anna Muchowska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google