WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO

W styczniu br. w Szkole Podstawowej w Karsinie odbył się Wojewódzko – Metropolitalny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda dla klas I – III. Tematem przewodnim była „Księga Wyjścia”. Celem konkursu było ukazanie Pisma Świętego jako źródła wiary i zachęta do jego indywidualnej lektury, wspomaganie uczniów w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy oraz promowanie osiągnięć uczniów i katechetów.

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac plastycznych wzięła pod uwagę zgodność z tematem przewodnim konkursu, a przy tym oryginalność pomysłu, walory artystyczne: kompozycję, gamę kolorystyczną oraz technikę wykonania.

Wyniki naszych uczniów:

I miejsce

  • Marcelina Narloch kl. IIa
  • Adrianna Bejer kl. Ia
  • Nikodem Januszewski kl. Ia

II miejsce

  • Luzia Zielińska kl. IIb
  • Kamila Zielińska kl. IIb

III miejsce

  • Antonina Fierek kl. IIb

Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym konkursu. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Wyróżnienie otrzymali: Nikodem Gromowski kl. IIb oraz Nikodem Kobus kl. IIa.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały, a zwycięzcy dyplomy i nagrody z rąk ks. biskupa Ryszarda Kasyny w dniu 26 lutego 2024 r.

opr. Danuta Miloch

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google