HEJ KOLĘDA, KOLĘDA… Laureaci konkursu kolęd i pastorałek

Tuż przed Świętami, odbył się Szkolny Konkurs Kolęd. Tym razem w formie online. Uczniowie prezentowali swoją twórczość śpiewając piękne kolędy, tworząc nastrój świąteczny, a to wszystko uwiecznione zostało na przesyłanych filmikach. W konkursie udział wzięło 29 uczniów. Gratulujemy wszystkim umiejętności muzycznych, zaangażowania, a przede wszystkim odwagi. Życzymy wielu sukcesów również w przyszłym roku. 

WYNIKI KONKURSU KOLĘD: 

Klasy I-III: 

1 miejsce – Mateusz Pokrzywiński 

2 miejsce – Martyna Łukowicz 

3 miejsce – Kornelia Wojak 

Wyróżnienia otrzymują : Lena Wieteska i Dominik Weltrowski 

Klasy IV-VIII: 

1 miejsce  Aleksandra Krut 

2 miejsce – Wiktoria Knitter 

3 miejsce – Zuzanna Lorek 

Wyróżnienia otrzymują: Marika Michałowska, Alicja Narloch i Wiktoria Zemke.