“ŻYJMY ZDROWO” – OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Drodzy uczniowie,

zachęcam Was do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”.

Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.

Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. Prace konkursowe należy przesyłać do 31 października 2021. 

Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja Informacyjna EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki. 

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłoszenie się do p. Beaty Biegniewskiej.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://ekomaika.pl/konkurs/

opr. Beata Biegniewska