Aktualizacja: “ŻYJMY ZDROWO” – OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Drodzy uczniowie,

zachęcam Was do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”.

Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.

Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. Prace konkursowe należy przesyłać do 31 października 2021. 

Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja Informacyjna EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki. 

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłoszenie się do p. Beaty Biegniewskiej.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://ekomaika.pl/konkurs/

opr. Beata Biegniewska

Aktualizacja  konkursu  fotograficznego

Ze względu na niemożność spełnienia wszystkich warunków organizatora konkursu, jesteśmy zmuszeni zakończyć konkurs na etapie szkolnym.

Tematyka oraz termin wykonania prac w wersji elektronicznej pozostaje bez zmian – do końca października. Zmianie ulega ilość wykonanych zdjęć – obowiązuje 10, nie 25. Przewidziane wcześniej nagrody na tym etapie również nie obowiązują. W zamian oferujemy osobom nagrodzonym za pierwsze trzy miejsca: pendrive’y  i gry planszowe.