DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2022

Dnia 26 września odbył się już tradycyjnie Dzień Języków Obcych. W tym roku postanowiliśmy uczcić ten dzień inaczej.

Uczniowie z klas V-VIII wybierali sobie kraj, który chcieli zaprezentować. Podróżowaliśmy po różnych nie tylko krajach, ale również kontynentach. Można było poczuć zapachy, posmakować potraw, posłuchać muzyki, zobaczyć stroje i również rozwiązać quiz o takich państwach jak: Meksyk (5a), Indie (5b), Nigeria, Włochy (6b), Hiszpania (7b), Francja (8a), Finlandia (8b). Można było również kupić różne potrawy i smakołyki, a zebrane pieniądze będą przekazane na podręczniki szkolne dla dzieci w Afryce.

Pięknie dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość w przygotowaniu stoisk.

Nauczycielki języka angielskiego

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google