ZBIÓRKA ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH DLA HOSPICJUM – PODSUMOWANIE

W pierwszej połowie listopada odbyła się w naszej szkole zbiórka środków higienicznych dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci oraz dla  oddziału onkologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Podobnie jak w poprzednich zbiórkach i tutaj okazaliście  wielkie serce. Ilość przyniesionych produktów jest zaskakująca. Zebraliśmy 22 paczki pampersów, 6 kocyków, 5 ręczników, 20 szt. mydła, 104 opakowania chusteczek nawilżanych i 73 szampony i żele do mycia, 70 szczoteczek do zębów.

Z całego serca dziękujemy za okazaną życzliwość! W czasach kryzysu instytucjom, które pomagają potrzebującym trudno funkcjonować. Nasza pomoc ułatwia im niesienie pomocy. Każdy z nas ofiarowując jedną, nawet drobną rzecz sprawia, że ich działalność staje się łatwiejsza. Dziękujemy za zrozumienie tych potrzeb!

Maria Oller
Elżbieta Łosinska