JASEŁKA 2022

W dniu 21 grudnia 2022 r. na scenie Domu Kultury, w Karsinie odbyła się inscenizacja slowno-muzyczno-taneczna z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. W przedstawieniu brały udział klasy piąte ze Szkoły Podstawowej w Karsinie pod opieką wychowawczyń klas Joanny Narloch i Wiollety Ulińskiej.

Następnie pani Dyrektor Elżbieta Brzeska podziękowała występującym uczniom i ich opiekunom za piękne przedstawienie. Złożyła także wszystkim zgromadzonym i pracownikom szkoły życzenia świąteczne.

Na zakończenie pani Elżbieta Łosinska wręczyła nagrody uczniom, którzy zajęli czołowe miejsca w konkursie “Matematyczna choinka”. Pan Dyrektor Domu Kultury w Karsinie wręczył nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Dom Kultury.

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google

Tutaj obejrzyj przedstawienie