WYCIECZKA DO TEATRU – „PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10 stycznia 2023 r. uczniowie klas I-III udali się na wycieczkę do teatru na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik” , w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Spektakl oparty jest na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Konopnickiej. Treści ujęte w spektaklu mówiły o przyjaźni, odpowiedzialności, odwadze oraz mądrości. Uczniowie mieli okazję przenieść się w kolorowy świat – pełen radości, zabawnych zdarzeń gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe. Główny bohater – Plastuś, mały ludzik z plasteliny wtapia się w ciąg niesamowitych perypetii, przeplatanych rytmicznymi piosenkami i teatralnymi efektami.

Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google