MAJÓWKA NA SPORTOWO – MARSZOBIEG

Z okazji świąt majowych 28 kwietnia 2023 r. odbył się kolejny już bieg otwarty na trasie Wiele – Karsin. Uczniowie, nauczyciele oraz dyrektorzy wszystkich szkół naszej gminy biegiem, marszobiegiem lub tylko marszem pokonali odległość 4 km, dzielącą nasze miejscowości. Korzystaliśmy ze ścieżki rowerowej, a newralgiczne miejsca zabezpieczali strażacy z OSP Karsin oraz policja.

Na mecie na wszystkich czekał posiłek regeneracyjny -:), a następnie odbyło się losowanie nagród rzeczowych, po czym wszyscy udali się do swoich domów.

Dziękujemy pani Marcie Kulas za udostępnienie zdjęć z trasy marszobiegu!

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google
Autor: Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google
Autor: Marta Kulas

Program Domu Kultury w Karsinie