PIKNIK KLASOWY Z RODZICAMI

PIKNIK KLASOWY Z RODZICAMI

30 maja 2023 r. uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawczyniami oraz rodzicami i rodzeństwem  spotkali się na rodzinnym pikniku w Bąku. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia rodzicom życzeń z okazji Dnia Mamy i Taty. Krótkim występem uczniowie podziękowali rodzicom za ich miłość, następnie wręczyli im upominki.

Sprzyjająca pogoda,  wspólne zabawy, a także pieczenie kiełbasek przy ognisku nad rzeką było dla wszystkich możliwością do rozmów i wspomnień. To spotkanie na pewno przyczyniło się do integracji grupy klasowej uczniów i ich rodziców oraz wychowawców.

 Świetną zabawą było również poznanie alpak. Głaskanie ich i karmienie wywołało u dzieci wielką radość.

Dziękujemy Rodzicom uczniów klasy IIIB za miłe spędzenie czasu oraz ufundowanie poczęstunku. Pani Hani Koniecznej serdecznie dziękujemy za przygotowanie i zorganizowanie spotkania w przepięknym miejscu w Bąku.

Wychowawczynie klasy IIIB
Barbara Pobłocka i Maria Oller

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google