DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ W MALACHINIE

DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ W MALACHINIE

W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół w Malachinie odbył się DZIEŃ OTWARTY szkoły, na który to wybrali się uczniowie 8 klas szkół podstawowych, aby osobiście, na miejscu zapoznać się z jej ofertą edukacyjną, profilami i kierunkami kształcenia na rok szkolny 2023/24.   

Uczniów klas 8 przywitała oraz przedstawiła ofertę szkoły Pani dyrektor szkoły Elwira Bieszke -Binnebesel, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Oliwia Laskowska  i Dawid Łada, potem zebrani obejrzeli filmik promujący szkołę autorstwa uczniów oraz nauczycieli ZS w Malachinie. 

Następnie uczniowie wzięli udział w prezentacjach zakładów pracy współpracujących ze szkołą. Największą niespodzianką była degustacja przepysznych smakołyków dla wszystkich, a na koniec zwiedzali szkołę pod opieką koleżanek i kolegów z Technikum.

Atrakcją Dnia Otwartego był konkurs na najpiękniejszą fryzurę w wykonaniu uczennic szkoły branżowej, który oceniało jury składające się z nauczycieli szkół podstawowych przybyłych na spotkanie i jednego odważnego przedstawiciela klas ósmych.

Mamy nadzieję, że to spotkanie pomogło dokonać przyszłego wyboru szkoły i kierunku kształcenia. Drodzy ósmoklasiści, życzymy Wam samych pomyślnych decyzji i wyborów!

Zapraszamy do galerii zdjęć na portalu wizjalokalna.pl

Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google