PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

22 grudnia uczniowie klasy 5a i 5b przygotowali świąteczny program słowno-muzyczny. Program miał nas wprowadzić w ten piękny, nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia. Były piosenki świąteczne w wykonaniu solowym i wspólne śpiewanie. Recytowano też wiersze o Mikołaju i magicznym czasie świąt. Nie zabrakło aniołów no i samego Mikołaja. Zakończyliśmy nasz występ wspólnym zaśpiewaniem kolędy.

Bardzo dziękujemy uczniom klas piątych, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania Jasełek. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Anny Muchowskiej, która czuwała nad całą oprawą muzyczną.

Życzymy wszystkim MERRY CHRISTMAS.

opr. Maria Solecka, Iwona Seweryn

Na koniec pani Dyrektor Elżbieta Brzeska złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Wręczyła także nagrody w konkursie na najpiękniejszą bombkę choinkową.

Zuzanna Zemke z klasy ósmej otrzymała nagrodę od organizatorów Wielewskich Mikołajek za coroczny udział i wielkie zaangażowanie w tę akcję. Marika Michałowska, też z klasy ósmej, otrzymała nagrodę za wcielenie się w rolę elfa w czasie Wielewskich Mikołajek i przygotowanie dużej liczby szopek, aniołków oraz innych ozdób, które zostały wystawione na sprzedaż.

Pani Dyrektor podziękowała też wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom zaangażowanym w działalność wolontariacką.

opr. Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google