BAL PRZEBIERAŃCÓW 2024

BAL PRZEBIERAŃCÓW


26 stycznia, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych odbył się Bal Przebierańców dla uczniów z klas I-III. Uczniowie przybyli na niego w przepięknych, kolorowych strojach. Na parkiecie można było zobaczyć m.in. królewny, policjantów, bohaterów popularnych bajek i „wesołe zwierzaki”.

Podczas balu nie brakowało wrażeń, ponieważ impreza był prowadzona przez Mobilne Animacje Kaszuby, które przygotowały ogrom zabaw dla dzieci. Nowoczesna muzyka umilała czas, dzięki temu nasi przebierańcy wraz z nauczycielami nie schodzili z parkietu. 😊

Dodatkową atrakcją balu była przygotowana fotobudka. Uczniowie mieli okazję do pamiątkowych zdjęć, aby uwiecznić mile spędzone chwile z rówieśnikami.

Dzięki uprzejmości pana Marka Kalinowskiego została wykonana sesja zdjęciowa oraz nagranie filmu z balu, które pojawi się już niebawem na naszej stronie internetowej szkoły. Jeszcze raz bardzo dziękujemy p. Magdalenie i p. Markowi za poświęcony czas dla naszych uczniów!

Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google