Witaj Nowy Roku Szkolny!

Witaj Nowy Roku Szkolny!

Witam serdecznie wszystkich uczniów na progu nowego roku szkolnego. Mam nadzieję, że z radością i tęsknotą wracacie w szkolne mury, ponieważ ostatnia przerwa była wyjątkowo długa. Jednak szkoła, którą zastaniecie nie będzie tą szkołą, którą pamiętacie. Wiele się zmieni. Będziecie musieli przywyknąć do nowej organizacji i nowych zasad. Czeka Was sporo nakazów i zakazów, a wszystko to w trosce o zdrowie Wasze i innych. Wszystkiego dokładnie dowiecie się od wychowawców, z którymi spotkacie się 1 września zaraz po Mszy św., ponieważ w tym roku nie będzie spotkania ogólnoszkolnego. Będziecie musieli polubić noszenia maseczek ochronnych, gdyż one będą nieodłącznym elementem szkolnej codzienności i to już od pierwszego dnia w szkole. Mam nadzieję, że epidemia szybko wygaśnie i będziemy mogli wrócić do normalności, czyli do szkoły jaką znamy sprzed sześciu miesięcy.

Życzę Wam w tym nowym roku wielu sukcesów w nauce, radości ze zdobywania nowej wiedzy i nabywania nowych umiejętności, a także jak najlepszych ocen w dzienniku i na świadectwie. Waszym rodzicom życzę zadowolenia ze swoich pociech i ich edukacyjnych postępów, a nauczycielom satysfakcji z pracy zawodowej i wytrwałości w nauczycielskiej służbie. Wszystkim z całego serca życzę optymizmu i uśmiechu na co dzień, realizacji planów i zamierzeń oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności osobistej.

Dyrektor
Elżbieta Brzeska