Czas na XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już za kilka dni XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pandemia sprawiła, że będzie on inny niż poprzedni, ale – wierzymy w to – nie mniej gorący. Obowiązujące nas wszystkich ograniczenia sprawiają, iż tym razem nie odbędą się koncerty w domach kultury.

Wolontariusze WOŚP jak zawsze pojawią się w najbliższą niedzielę na naszych ulicach z tradycyjnymi kolorowymi skarbonkami. Liczymy na to, że i tym razem spotkają się z Waszą życzliwością. Przypominamy, że pieniądze zebrane w ramach tegorocznego Finału przeznaczamy na zakup nowoczesnego sprzętu dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Proponujemy pewną nowość: internetowe aukcje, z których dochód wzbogaci konto gminnego sztabu WOŚP. Odbędą się one na naszej sztabowej stronie na Facebooku.  Licytacje te rozpoczną się już w niedzielę 24 stycznia i potrwają do dnia Wielkiego Finału, 31 stycznia. Zasady udziału w aukcji oraz opisy wystawionych fantów można będzie znaleźć, korzystając z linku:

https://www.facebook.com/Sztab-XXIX-Fina%C5%82u-WO%C5%9AP-w-Karsinie-105093681428848

Cały czas działa nasza sztabowa eskarbonka, do której każdy może coś wrzucić (wystarczy kilka kliknięć). Sprawdźcie sami. Może to być jakakolwiek kwota. Można pozostać anonimowym darczyńcą, można utrwalić swe imię lub nazwisko.

Oto link do eskarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/lefzgc

Jak zatem widać, XXIX  Finał będzie dość nietypowy. Cel jednak pozostaje niezmienny – wielkie pomaganie. A o tym, że warto pomagać, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mimo że czasy są dziwne i dla wielu z nas niełatwe, spróbujmy po raz 29. być razem!

Gminny Sztab WOŚP w Karsinie