EGZAMINY ÓSMOKLASISTY 2021W dniach od 25 do 27 maja uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z ważnymi egzaminami, które stanowią przepustkę do wymarzonych szkół średnich lub zawodowych. W tym roku do egzaminów przystąpiło 33 uczniów.

We wtorek (25 maja) uczniowie zdawali egzamin z język polskiego, który trwa 120 minut. W środę (26 maja) Ósmoklasiści piszą matematykę. Czas trwania testu to 100 minut. Czwartek (27 maja), ostatni dzień egzaminów jest przeznaczony na test z języków obcych.  Wszyscy nasi uczniowie zdawali egzamin z języka angielskiego.

Trzeba też pamiętać, że obecni ósmoklasiści przystąpili do egzaminu mając za sobą kilka miesięcy nauki zdalnej, która zdaniem wielu z nich, może mieć wpływ na ostatecznie wyniki egzaminu. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na wyniki.

Życzymy powodzenia.

PS
Dołączamy arkusze zadań, które uczniowie rozwiązywali w tym roku. Kliknij link, aby pobrać plik pdf z zadaniami!

Arkusz z zadaniami z języka polskiego

Arkusz z zadaniami z matematyki