DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH – NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

W dniu 27 września w  naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych dla uczniów klas IV-VIII. Do wykonania były dwa zadania.

Po pierwsze na zewnętrznej stronie drzwi trzeba było wykonać gazetkę o kraju, który się wylosowało. Wzięliśmy pod uwagę kraje anglo- i niemieckojęzyczne, z racji nauki tych języków w naszej szkole. Klasy IV-VI i VII-VIII były oceniane oddzielnie.

Po drugie tego dnia uczniowie i nauczyciele również mieli założyć bluzę lub koszulkę z napisem w języku obcym.

Klasa IVb wygrała bezkonkurencyjnie w klasach IV-VI, gdyż mieli zarówno najpiękniejszą gazetkę, jak i najwięcej osób – 92% obecnych uczniów miało założone ubrania z napisami.

Wśród uczniów VII-VIII wygrała klasa VIIa, która przede wszystkim podbiła serca komisji przepiękną gazetką o Niemcach, ale również koszulek obcojęzycznych było bardzo dużo.

Na wyróżnienie zasługuje klasa VIIb, która jako jedyna miała ubrane 100% koszulek łącznie z wychowawcą.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w nasze święto. Dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy ubrali się tego dnia odpowiednio do okazji. Szczególnie jednak gratulujemy zwycięzcom.

Jako nagrodę klasa IVb i VIIa jadą w środę do Bąka na ognisko, gdzie będzie można również zaprzyjaźniać się z alpakami.

Anglistki 

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google

Aktualizacja

A tak wyglądała nasza nagroda, cudowny czas spędzony na łonie natury, grillowanie, zabawy no i alpaki. Przemiłe futrzaki, które karmiliśmy marchewkami i głaskaliśmy. Do tego słoneczko i ciepło. Było to bardzo miłe przedpołudnie.