POZNAJEMY KASZUBY – WYCIECZKA

Kaszuby to nie tylko język kaszubski, ale także wspaniałe miejsca, które odwiedzamy. Dnia 9 września uczniowie klasy IVa, IVb i V uczęszczający na zajęcia języka regionalnego udali się do Egzotycznego Zoo w Tuchlinie. Uczniowie klas IIa i III odwiedzili to miejsce 23 września.

Widzieliśmy ryby, pająki, mieliśmy okazję dotknąć węża! To miejsce pełne zaskakujących atrakcji. Obecność kilkudziesięciu egzotycznych gatunków zwierząt, seans w kinie 3D oraz wiele innych atrakcji sprawiło, że przygody w Parku z pewnością na długo zostaną w pamięci uczniów. Uczniów po ZOO oprowadzała Pani przewodnik, dzięki której podczas oglądania zwierzaków mogliśmy dowiedzieć się ciekawostek na ich temat, a niektórych nawet dotknąć!

Dzieci obejrzały również film o tajemnicach podwodnego świata w 3D, końcową atrakcją była możliwość zakupu pamiątek. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał. Do dziś zachwycamy się urokiem tego miejsca i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz tam pojedziemy.

opr. Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google