TYDZIEŃ MISYJNY

Od 25 do 30 października w naszej szkole przeżywaliśmy wyjątkowy tydzień misyjny. Dzieci od klasy IV do VIII z własnej inicjatywy i przy ogromnym wsparciu Rodziców i wychowawców codziennie przygotowywały słodki kiermasz ciast. Młodsze dzieci natomiast bardzo angażowały się w kupowanie przygotowanych wypieków. Dochód ze sprzedaży ciast został przeznaczony na cele charytatywne.

 Ilość przygotowanych słodkości była na prawdę imponująca i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Mistrzami sprzedaży były klasy: Vb – 636,03 zł, VIIa – 534,30zł oraz VIb – 472,21zł a łącznie zebraliśmy 3102,10 zł.
Kwota ta zostanie rozdzielona i przekazana do: Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, Fundacji Dzieci Afryki (zakup podręczników) oraz na budowę domu Dla Elizabeth w ramach misji Meksyk. Z całego serca dziękujemy za otwartość na potrzeby innych i tak ogromne wsparcie.

Mając w Rodzicach tak życzliwych sojuszników możemy zdziałać o wiele więcej i pokazywać naszym dzieciom bezcenną wartość i sens niesienia pomocy potrzebującym.

opr. Elżbieta Łosinska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google