WYCIECZKA DO GDYNI

W piątek, 26. listopada uczniowie klas II i III uczestniczyli w wycieczce do Gdyni. Wycieczka odbyła się w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Edukacji „Poznaj Polskę”.  

Na jej realizację otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 80% wszystkich kosztów.

W czasie wycieczki uczniowie mogli poznać osiągnięcia polskiej nauki w Centrum Nauki Eksperyment, podziwiać morskie stworzenia w gdyńskim akwarium oraz odkrywać tajniki okrętu ORP „Błyskawica”. Pomimo późnej jesieni towarzyszyła nam przepiękna pogoda, dlatego też mieliśmy okazję podziwiać nasze morze, spacerując po miejskich bulwarach. W drodze powrotnej zjedliśmy smaczny obiad.

Wszyscy wrócili zadowoleni, dlatego też umawiamy się na kolejne ciekawe wyprawy. 😊

opr. Maria Oller

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google