XXX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już za trzy tygodnie, 30 stycznia, po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Również w tym roku na ulicach Karsina pojawią się wolontariusze z naszej szkoły z czerwonymi serduszkami i kolorowymi skarbonkami. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów okulistycznych.

Niebawem w naszej szkole po raz pierwszy pojawi się sztabowa skarbona stacjonarna. Będzie orkiestrowe stoisko ze słodkościami i loterią fantową. Już dziś zapraszamy do spróbowania tych pyszności. A co do loterii – jeden szczegół jest ważny: wszystkie losy wygrywają! Mamy nadzieję, że koronawirus nam w tym nie przeszkodzi i szkoła będzie pracować normalnie.

Na Facebooku już od kilku tygodni zamieszczamy sztabowe aktualności. Zerkajcie tam jak najczęściej. Lajkowanie i udostępnianie mile widziane! Oto link:

https://www.facebook.com/Sztab-XXX-Fina%C5%82u-WO%C5%9AP-w-Karsinie-105093681428848/

Przygotowujemy także imprezę w Domu Kultury w Karsinie. Szczegóły zamieścimy wkrótce.

Jeśli sytuacja pandemiczna uniemożliwi przeprowadzenie jej na żywo, spotkamy się online.

Obejrzyjcie załączony filmik. W tym roku szef Wielkiej Orkiestry Jurek Owsiak zwraca się ze specjalną zachętą do mieszkańców Karsina.

Zagrajmy razem. Pomaganie jest piękne i łatwe!

Jerzy Głowacki i wolontariusze