WYNIKI KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO

W ramach Europejskiego Dnia Logopedy obchodzonego 6 marca 2022 r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt. „GRA LOGOPEDYCZNA” przeznaczony dla uczniów klas I-III z możliwością pomocy ze strony rodziców i rodzeństwa. Konkurs miał formę pracy plastycznej, wykonanej dowolną techniką, tzn. stworzenie własnej gry logopedycznej, która umożliwi doskonalenie wymowy grupy głosek lub wybranej głoski (sz, ż, cz, dż, s, z, c, dz, ś, ź, ć, dź, r). Celem konkursu było: upowszechnianie wiedzy logopedycznej, rozwijanie świadomości i poprawności językowej, pobudzanie wyobraźni, motywowanie uczniów do systematycznych ćwiczeń logopedycznych podczas zajęć w szkole oraz w domu, pogłębianie relacji rodzinnych poprzez wspólne wykonanie zadania oraz zaprezentowanie umiejętności i zdolności plastycznych.

Uczniom, którzy zaangażowali się w konkurs dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

I miejsce w konkursie zajęli: Pola Wieteska – klasa I b i Kamil Miller – klasa II b;

II miejsce: Karina Talewska – kl. II b;

Wyróżnienie: Aleksander Cieminski – kl. I b.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

opr. Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby przejrzeć album Zdjęć Google