KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Dnia 30 marca 2022 roku odbył się KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS I-III, w którym wzięło udział 14 uczniów. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, nad którym pilnie pracowali w ostatnim czasie.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: Sylwia Głowacka, Małgorzata Pokrzywińska, Barbara Pobłocka. Oceną jury podlegał kunszt recytatorski w trzech kategoriach wiekowych: uczniów klasy pierwszej, klas drugich oraz klas trzecich.

Wybór najlepszej trójki był niełatwy, gdyż wszyscy uczniowie prezentowali wysoki poziom. Z każdej grupy wyłoniony został najlepszy recytator, który otrzymał dyplom oraz nagrodę w postaci książki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyłonieni zwycięzcy:

  • Pola Wieteska – z kategorii wiekowej uczniów klasy pierwszej
  • Dominik Weltrowski – z kategorii wiekowej uczniów klas drugich
  • Laura Czapiewska – z kategorii wiekowej uczniów klas trzecich

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie, a zwycięzcom składam gratulacje. Życzę dalszych sukcesów i zapraszam za rok.

Barbara Pobłocka

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz Zdjęć Google