AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

6 maja 2022 r. w Karsinie odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Piłce Nożnej z udziałem czterech szkół w tym nasi uczniowie reprezentujący powiat kościerski.

Nasz zespół w składzie: Tylkowski Wiktor, Datta Tymoteusz, Szultka Oskar, Lorek Przemysław, Kijewski Maciej, Jarząbek Aleksander, Lorek Andrzej, Knitter Filip, Knitter Tomasz, Gołuński Dawid, Frymark Oliwier wygrał wszystkie spotkania i tym samym zajął pierwsze miejsce w turnieju.

Na drugim miejscu uplasowała się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 ze Starogardu Gdańskiego, trzecie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Pruszcza Gdańskiego, natomiast czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 z Chojnic.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google