KONKURSY ORTOGRAFICZNY I MATEMATYCZNY KLAS TRZECICH

Dnia 7 czerwca br. odbył się konkurs ortograficzny klas III, w którym wzięło udział 8 uczniów.
Celem konkursu było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenie poprawności pisania, ćwiczenie wytrwałości, rozwijanie zainteresowań polską pisownią.
13 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Martyna Megger kl. 3b
II miejsce: Franciszek Narloch kl. 3a
III miejsce: Agata Knitter kl. 3a

Dnia 8 czerwca br. jedenastu trzecioklasistów przystąpiło do konkursu matematycznego.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych uczniów, kształtowania umiejętności logicznego myślenia, a także budzenia nawyku dobrego współzawodnictwa.
13 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Agata Knitter kl. 3a
Maksymilian Kosiedowski kl. 3 b
Martyna Megger kl. 3b

II miejsce: Mateusz Pokrzywiński kl. 3a
III miejsce: Oliwia Żabińska kl. 3a

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie ortograficznym i matematycznym dziękujemy za odwagę i chęci, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Maria Bielawa, Danuta Miloch