MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W czwartek 28 października na zakończenie Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiłyśmy do naszej biblioteki najlepszych wakacyjnych czytelników. Uczniowie z klas II – IV, którzy uczestniczyli w projekcie PASZPORT CZYTELNICZY, otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Cieszymy się, że są w naszej szkole uczniowie, którym czytanie sprawia wielką radość (nawet w czasie wakacji).

Nagrody otrzymali:

Amelia Słomińska, Agata Łangowska, Julia Bławat, Adrianna Dobek i Dominik Weltrowski z klasy IIIa, Kamila Lorek, Kamila Talewska, Kamil Miller i Aleksander Jereczek z klasy IIIb, Natalia Fierek, Agata Knitter z klasy IVa oraz Lena Żuchowska i Antoni Brzeziński z klasy IVb.

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy wszystkich za rok.

Bibliotekarki

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google