“PODRĘCZNIKI ZA GROSIKI” – PODSUMOWANIE AKCJI

Przez cały październik w naszej szkole trwała akcja pieczenia i sprzedaży ciast i ciasteczek. Klasy IV – VIII przygotowały niezwykle smaczne wypieki, które znikały w oka mgnieniu.

Liderami szkolnego kiermaszu okazały się klasy VI b, VIIb i IVa. To te klasy zebrały najwyższe kwoty.

Szkolną sprzedaż  uzupełnił niezwykle udany kiermasz ciast przed naszym kościołem w niedzielę misyjną. Tam również ciasta rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Dochód ze sprzedaży  w obu miejscach (3225zł) wysłaliśmy na konto fundacji Dzieci Afryki. Za zebrane przez nas pieniądze zostaną zakupione podręczniki dla afrykańskich dzieci.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie Rodziców naszych uczniów. To Państwo pomagali swoim dzieciom w przygotowaniu wypieków, ofiarowując czas i pieniądze na produkty.

Z całego serca dziękujemy Państwu!

Wiemy, że razem z Wami możemy pomagać jeszcze bardziej i więcej. To dla nas ogromny zaszczyt i radość mieć w Rodzicach sojuszników w naszych działaniach.

Wspólnie możemy uwrażliwiać dzieci na potrzeby, tych którzy nie poradzą sobie bez naszej pomocy.

Kłaniamy się Państwu nisko, zapraszając do współpracy przy kolejnych przedsięwzięciach!