ŁAMAŃCE JĘZYKOWE – WYNIKI KONKURSU

Wyniki Szkolno-Gminnego Konkursu Logopedyczno – Recytatorskiego
pt. ŁAMAŃCE JĘZYKOWE

Dnia 24 marca, po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Szkolno– Gminny Konkurs Logopedyczno – Recytatorski pt. „ŁAMAŃCE JĘZYKOWE”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia logopedyczne, byli to uczniowie z klas I – III, ze szkół w naszej gminie.

Od samego początku panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Dzieci, były bardzo dobrze przygotowane do występu. Recytowane wierszyki, były odpowiednio dobrane przez logopedów do korygowanej wady wymowy dziecka.

Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Katarzyna Szczepańska, Anna Bunik oraz Jerzy Głowacki. Komisja miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

A oto wyniki:

W KATEGORII KLAS I:

– I miejsce – Jakub Pawłowski ze Szkoły Podstawowej w Wielu,
– II miejsce – Piotr Erdmańczyk ze Szkoły Podstawowej w Karsinie,
– III miejsce –  Milena Petta ze Szkoły Podstawowej w Wielu.

W KATEGORII KLAS II – III:

– I miejsce – Zofia Duraj, uczennica z klasy II, ze Szkoły Podstawowej w Karsinie,
– II miejsce – Kamil Lizakowski, uczeń z klasy II,  ze Szkoły Podstawowej w Osowie,
– III miejsce – Stanisław Rogacki, uczeń klasy II, ze Szkoły Podstawowej w Karsinie.

Komisja przyznała wyróżnienie dla Błażeja Peplińskiego, ucznia klasy II, ze Szkoły Podstawowej w Karsinie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zwycięzcy nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali pomocne gadżety, które przydadzą się podczas ćwiczeń logopedycznych.

Dziękując, gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie. Wszyscy jesteście dla nas zwycięzcami! Doceniamy Waszą odwagę i wielki wysiłek!

Opiekun konkursu
Małgorzata Pokrzywińska