WOJTEK WOJAK – UCZEŃ SUKCESU

Wojtek jest uczniem klasy VIII. Na swoim koncie ma imponującą ilość sukcesów. Osiągnął je dzięki niesamowitej pracowitości i pilności.

A oto te najważniejsze:

• Laureat (a w ubiegłym roku finalista) Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Finalista Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.
  • Kwalifikacja do zawodów II stopnia XVII Olimpiady Informatycznej Juniorów.
  • Brązowy Medal w Ogólnopolskim Konkursie Mistrz Programowania 2023.
  • Laureat etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Informatyki.
  • Laureat etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Przedmiotów Rozwijających Kompetencje Społeczne.
  • Dwukrotny Laureat etapu powiatowego z Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Chemii.

Dzięki tym sukcesom Wojtek ma możliwość kontynuowania nauki w najbardziej prestiżowych szkołach średnich w Polsce.

Gratulujemy i życzymy Wojtkowi równie wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty. Liczymy na wyniki 100-procentowe, takie jak wyniki jego siostry Weroniki, która dzięki nim i wielu tytułom zdobytych w konkursach, została najlepszą uczennicą w 20-letniej historii karsińskiego gimnazjum.

Elżbieta Brzeska