PIKNIK ŻEGLARSKI BORSK ’05 2023

Piknik żeglarski dla uczniów kl. IV

W dn. 19.05.2023 r. uczniowie kl. IV brali udział w Pikniku Żeglarskim organizowanym przez Klub Żeglarski WDA. Zajęcia odbyły się w Ośrodku Wypoczynkowym Largo w Borsku. Uczniowie poznali podstawy bezpiecznego korzystania z atrakcji na wodzie, pływali na rowerach wodnych, motorówce oraz na małych łodziach żaglowych – optymistach. Bardzo mocno angażowali się w rywalizację sportową – wyścigi, wyławianie piłeczek itp.

Po zajęciach na wodzie miał miejsce poczęstunek w postaci drożdżówki i soku.

Wszyscy uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie z uczestnictwa w Pikniku, a niektórzy wyrazili chęć uczestniczenia w zajęciach żeglarskich organizowanych przez klub i są już po rozmowach z Rodzicami. Chętni (także z innych klas) mogą uzyskać informację u p. A. Łosińskiego lub bezpośrednio u p. Czesława Sikory który prowadzi zajęcia żeglarskie.

A. Łosiński

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google