WYCIECZKA DO TEATRU „ACH, TA PIPPI”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WYCIECZKA DO TEATRU „ACH, TA PIPPI”

29 maja 2023 r. uczniowie klas II-III, po raz ostatni w tym roku szkolnym, udali się na wycieczkę do teatru w Kościerzynie na spektakl pt. „Ach, ta Pippi”  w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć historię małej Pippi, dzięki której przekonali się, jak ważna jest tolerancja. Dowiedzieli się, co znaczy prawdziwa przyjaźń i dlaczego warto być dobrym dla zwierząt. Efektowne lalki teatralne oraz scenografia przeniosła uczniów w świat pełen radości, muzyki i zabawnych zdarzeń.

Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym również będziemy mieli okazję uczestniczyć i podziwiać wspaniałe spektakle Narodowego Teatru Edukacji.

B. Pobłocka

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google