MARSZOBIEG Z OKAZJI DNIA DZIECKA – FOTORELACJA

1 czerwca 2023 r. uczniowie klas IV-VIII oraz nauczyciele wzięli udział w Marszobiegu do szczęśliwego dzieciństwa, w którym pokonali trasę ok. 8 km z Karsina do Bąka. W miejscu zwanym Górskie Mosty znajdował się punkt kontrolny, na którym uczniowie otrzymywali pieczątkę ma mapce trasy. Mapka ta później brała udział w losowaniu słodkich nagród.

Po dotarciu do celu uczestnicy otrzymali wodę mineralną oraz przekąskę w postaci pizzerki. Dokonano również losowania dziewiętnastu nagród. W czasie wolnym podjęto próbę wykonania tańca integracyjnego, jakim jest belgijka.

W czasie marszobiegu klasy rywalizowały ze sobą, która z nich zdobędzie więcej punktów za jak najszybsze dotarcie do mety. Najlepsza okazała się klasa 6b. Jej uczniowie w nagrodę pojadą rowerami na ognisko w Ośrodku Wypoczynkowym Efka w Wielu.

Marszobieg przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Iwona Laska, Wiolleta Ulińska oraz Henryk Szultka przy udziale i poświęceniu pozostałych nauczycieli. O bezpieczeństwo na trasie zadbali pan Krzysztof Datta oraz druh OSP w Karsinie Dawid Redzimski.

Grzegorz Bławat

Trasa marszobiegu

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google

Film – start marszu i belgijka