DZIEŃ DZIECKA KLAS DRUGICH I TRZECICH

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas trzecich udali się pieszo do Wiela na piknik nad jeziorem. Trasa przebiegała ścieżką rowerową. Po dotarciu nad jezioro, dzieci rozłożyły koce i ze smakiem zajadały smakołyki przygotowane przez rodziców. Był również czas na wspólną zabawę na placu zabaw i spacer nad jeziorem. Obowiązkowym punktem były lody dla wszystkich dzieci. Podczas wyjścia towarzyszyła wszystkim świetna zabawa i miła atmosfera. Po powrocie do szkoły każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ze słodkim dodatkiem.


Uczniowie klasy drugiej Dzień Dziecka świętowali w Ośrodku Wypoczynkowym eFKa. Wśród atrakcji był grill, wspólne zabawy na placu zabaw oraz spacer nad jeziorem. Oczywiście wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Również dla drugoklasistów był to dzień pełen wrażeń.

Danuta Trzcińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google