POWITANIE LENY WIETESKI

LENA WIETESKA to wieloletnia tancerka grupy tanecznej Paradise Karsin i uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Wincentego Rogali w Karsinie.

W dniach 13 – 15 maja 2023 r. wzięła udział w XI Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym. W swojej kategorii Fitness show do lat 12 zajęła najwyższe trofeum uzyskując tytuł Mistrza Polski i tym samym została powołana do kadry narodowej oraz reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w dniach 15 – 18 czerwca 2023 r. w Budapeszcie.

Lena zajęła tam 5. miejsce co jest wielkim sukcesem zarówno dla niej jak i całego Karsina.

Warto dodać, że w ubiegłym roku Lena zdobyła 4. miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym w kategorii fitness show i 8. miejsce na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie.

W dniu dzisiejszym nauczyciele oraz uczniowie godnie przywitali naszą mistrzynię przygotowując dla niej niezwykłe przywitanie.