AKCJA CHARYTATYWNA DLA MONIKI STEFANKIEWICZ

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dołączają się zbiórki pieniędzy dla pani Moniki Stefankiewicz. Dzieci przeprowadzą kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczymy dla pani Moniki.

W pokoju nauczycielskim znajduje się puszka, do której można wrzucać pieniądze na zbiórkę.

Opis zbiórki

PILNE❗️

Mam na imię Monika, mam 44 lata i walczę o życie, bo mam dla kogo żyć! Jestem żoną i mamą dwójki dzieci, które są dla mnie wszystkim – Igora i Igi. Całe życie uczyłam wychowania fizycznego – najpierw młodzież w liceum, a od kilku lat dzieci z niepełnosprawnościami. Praca była moją ogromną pasją i misją. Dziś najważniejszą misją jest to, by pokonać nowotwór, wyzdrowieć i przeżyć… Bardzo potrzebuję Twojej pomocy! Proszę Cię – daj mi szansę na leczenie i życie!