KLASA IVA ODEBRAŁA NAGRODĘ

7 listopada klasa IVa odwiedziła schronisko „Przytulisko” w Chojnicach. Była to nagroda za aktywny udział w akcji charytatywnej „Ruszamy z Pomocą dla zwierząt”. Godne uwagi jest podkreślenie faktu, że uczniowie z tej klasy są nie do pokonania, ponieważ co roku angażując się w pomoc potrafią uzbierać największą ilość żywności i najpotrzebniejszych rzeczy dla bezdomnych zwierząt. W tegorocznej akcji, która odbyła się we wrześniu zebraliśmy łącznie 355 kg i 645g karmy oraz dużą ilość kołder, prześcieradeł i ręczników.

Kolejnym punktem wycieczki był McDonald’s, aby uzupełnić siły małymi przekąskami przed aktywną formą spędzenia czasu w kręgielni Mistral. Zabawa ta sprawiła dużo radości i satysfakcji. Celem wizyty w kręgielni było propagowanie ciekawych form rekreacji i wypoczynku, a także zainteresowanie nietypową dyscypliną sportu. Był również czas na wspólne rozmowy, śmiechy, żarty…  Uczestnikom wycieczki bardzo się podobało i już wspominali o najbliższej powtórce, która odbędzie się niebawem z udziałem uczniów z klas starszych.

Małgorzata Pokrzywińska, Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google