#ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

W dniu 28 października 2023 r. p. Natalia Bigus oraz p. Klaudia Malinowska utworzyły zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych dziecięcego hospicjum „Bursztynowa Przystań” w Gdyni.

Jak wspominają organizatorki akcji: „W ubiegłym roku akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem – za zebrane środki spełniliśmy wszystkie dziecięce marzenia podopiecznych Hospicjum “Bursztynowa Przystań” w Gdyni. Dodatkowo udało się spełnić jedno z większych marzeń Hospicjum, zakupiliśmy pompę infuzyjną, która bardzo ułatwia codzienną pracę w placówce.

Celem na ten rok jest ponownie obdarowanie wszystkich dzieci.

Zachęcamy do pomocy już teraz! Dołącz do akcji i pomóż nam wywołać uśmiech na twarzach dzieci z Hospicjum z Gdyni.

Świąteczne chwile to czas, który nastraja nas wyjątkowym klimatem, otwiera nasze serca na potrzeby innych dając nam poczucie spełnienia dobrego uczynku. Wykorzystajmy tegoroczny czas na czynienie dobra dla podopiecznych Gdyńskiego Hospicjum.”

Zbiórka trwa do 6 grudnia.

Wyzwanie polega na opublikowaniu zdjęcia z opisem

#ZostańŚwiętymMikołajem w czapce Mikołaja oraz wpłacie dowolnej kwoty na https://zrzutka.pl/f7defv, a następnie nominowanie organizacji / firm / osób, które chcą Nam pomóc w spełnieniu wszystkich dziecięcych marzeń podopiecznych Hospicjum Bursztynowa Przystań
w Gdyni.

Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Wincentego Rogali w Karsinie, po nominacji przez p. Wójta Gminy Karsin, w dniu 05.12.2023 r. przystąpili do akcji #ZostańŚwiętymMikołajem, wykonali zadanie i zebrali 800 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji.

W związku z tym, że akcja kończy się w dniu dzisiejszym, nasza szkoła nie nominuje kolejnej instytucji.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to szczytne i piękne przedsięwzięcie.

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google