DOKTOR I JEGO ZWIERZĘTA

„Doktor i jego zwierzęta” – przygoda z teatrem…

9 stycznia uczniowie z klas I-III wybrali się na kolejną wycieczkę do niezwykłej krainy wyobraźni, jaką jest teatr. Tym razem mieli okazję zwrócić uwagę na stworzenia jakimi są zwierzęta.

Bajka opowiada o losach dzielnego doktora, który wraz z przyjaciółmi przeżywa emocjonujące przygody. Nasz główny bohater na pozór nie różnił się od innych lekarzy, poza jednym… rozumiał mowę zwierząt. W otoczeniu swoich zwierzęcych przyjaciół wyrusza na ratunek. Podróż przez morze okazuje się bardzo niebezpieczna za sprawą piratów, a w dzikiej dżungli zagraża kanibal. 

Przygoda doktora i jego przyjaciół została przedstawiona w humorystyczny sposób co sprawiło wśród uczniów wiele radości i z pewnością uwrażliwiła uczniów na cierpienia zwierząt. 

 opr.  Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google