XXXII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już za kilka dni, w niedzielę 28 stycznia, odbędzie się XXXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego grania i pomagania. Tym razem zagramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

W niedzielny poranek na ulicach Karsina pojawią się nasi wolontariusze ze skarbonkami – rozpoznacie ich Państwo dzięki identyfikatorom.

Zapraszamy na finałowy koncert do Domu Kultury w Karsinie o 16.00. Na scenie zaprezentują się młodzi artyści – nasi obecni i byli uczniowie. Będą sklepiki z różnościami, loterie fantowe i licytacje.

Cały czas trwa internetowa aukcja – znaleźć ją można na naszym profilu na Facebooku. LINK DO AUKCJI NA FACEBOOKU

W naszej gminie WOŚP zagra już po raz trzydziesty! Bądźmy razem – uśmiechnięci, życzliwi, z sercami otwartymi na Wielkie Pomaganie.

Przyświeca nam w tym roku motto: TU WSZYSTKO GRA! OK!

No właśnie – skoro OK, to zagrajmy wspólnie w naszej kolorowej Orkiestrze!

Sztab WOŚP w Karsinie