WYJĄTKOWY GOŚĆ

charset=Ascii

26 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole księdza biskupa diecezjalnego dra Ryszarda Kasynę. Z tej okazji nasi uczniowie pod opieką katechetów przygotowali program słowno-muzyczny, który zachwycił wszystkich widzów. Nasz gość z humorem odpowiadał też na pytania zadawane z sali np: ile ma lat, jakim autem jeździ lub ile zna języków obcych.

Nasz Gość wręczył również nagrody uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia lub zajęli czołowe miejsca w Wojewódzkim-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego kardynała Augustyna Hlonda (konkurs rysunkowy).

Ksiądz biskup spotkał się także z nauczycielami i pracownikami naszej szkoły. W spotkaniu przy kawie wymienił się z nimi doświadczeniami i refleksją na temat przyszłości katechezy w szkole. Miał także okazję zwiedzić naszą szkołę i poznać jej historię.

O godzinie 17 w karsińskim kościele parafialnym odbyło się bierzmowanie ubiegłorocznych absolwentów naszej szkoły.

opr. Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google