DRZWI OTWARTE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KOŚCIERZYNIE

W czwartek 18 kwietnia 2024 r. uczniowie klas 8 wzięli udział w Dniach Otwartych Szkół Ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Kościerski.

Aby ułatwić uczniom klas ósmych wybór Szkoły w Kościerzynie zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną, która jest bardzo bogata i różnorodna. Oprócz zajęć dydaktycznych, szkoły oferują możliwość uczestnictwa w zróżnicowanych tematycznie zajęciach pozalekcyjnych, rozwijania zainteresowań i pasji, m.in. w żeńskim chórze kameralnym, młodzieżowej orkiestrze dętej, teatrze szkolnym, drużynie ratownictwa wodnego oraz szkolnym kole ratowników WOPR.

Udział uczniów w takiej formie pozwolił osobiście poznać  ofertę  edukacyjną, zwiedzić  szkołę oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami.  

Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google