ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 2024

22 kwietnia 2024 r. cała społeczność szkolna uczestniczyła w obchodach Dnia Ziemi. Uczniowie pod okiem organizatorów przygotowywali się znacznie wcześniej do tego wydarzenia, poszerzając wiedzę na temat ekologii. Wraz z wychowawcami szukali pomysłów, aby w najciekawszy sposób pokazać, że ochrona środowiska jest nam wszystkim bliska.

Tegoroczny przemarsz ulicami Karsina odbył się pod hasłem:

„Czyste środowisko – nasza wspólna sprawa”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy pomimo chłodnej aury, ale z uśmiechem na twarzy, przy muzyce o ekologicznych treściach, wzięli udział w wydarzeniu naszej szkoły. W barwnym marszu dominowały transparenty, plakaty, opaski na głowach, pompony a także namalowane motywy przyrodnicze na twarzach; wszystko miało na celu wzbudzać szacunek do otaczającej nas przyrody. Spośród starszych uczniów naszej szkoły oryginalnymi pomysłami wykazali się: Marika Michałowska z kl. VIII b, Antonina Datta z klasy VI b, Igor Łosiński z kl. VIa,  Kacper Zaborowski z kl. VIII b, Maksymilian Kosiedowski z kl. V b, Jakub Knitter z kl. VI a oraz klasa V a.

Gratulujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i opiekunom, a szczególnie tym najmłodszym z klas I–III SP, którzy dzielnie z własnymi rekwizytami i ze swoimi Paniami maszerowali ulicami Karsina.

Beata Biegniewska, Anna Muchowska, Lucyna Latuszewska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google

Tak maszerowaliśmy!