DRZWI OTWARTE LO W CZERSKU

Coraz bliżej koniec roku szkolnego, a co za tym idzie czas  wyborów i decyzji dla uczniów klas 8 co do dalszej nauki na kolejnym etapie edukacyjnym. Aby wspomóc uczniów w tej niełatwej decyzji wybraliśmy sie na kolejne Drzwi Otwarte szkół ponadpodstawowych.

Tym razem odwiedziliśmy LO w Czersku, gdzie serdecznie przyjęli nas uczniowie wraz z dyrekcją i nauczycielami, zaprezentowali  elektroniczny system naboru do szkół ponadpodstawowych oraz ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Po tej prezentacji mogliśmy zwiedzić szkołę, porozmawiać z uczniami i nauczycielami liceum oraz poznać bogatą ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

Mamy nadzieję, że takie osobiste odwiedziny  pozwolą rozwiać wątpliwości co do wyboru szkoły oraz podjąć trafne decyzje.

Ewa Bal

Więcej fotek z Dnia Otwartego…

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google