OLIMPIADA SPORTOWA NA PÓŁWYSPIE LIPA

7 czerwca uczniowie klas drugich wybrali się spotkanie integracyjne w formie olimpiady sportowej na Półwyspie Lipa.

Uczestnicy zabawy zostali podzieleni na kilka grup, w których rywalizowali przez cały czas trwania imprezy. Każda z grup reprezentowała wybrany kraj. Grupy przemieszczały się pomiędzy punktami, rywalizując między sobą na każdym z przystanków:

  • POTRÓJNE SPODNIE
  • ZAWODY SUMO
  • MEGA SIATKÓWKA
  • RUROSKOCZKI
  • XL JENGA
  • TAŚMOCIĄGI
  • SZALONA SZTAFETA

Za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach grupy otrzymały odpowiednią liczbę punktów. Kraj, który zebrał największą ilość punktów stanął na podium i otrzymał zasłużoną nagrodę. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki.

Wszystkie zawody odbywały się pod gołym niebem, dlatego byliśmy przeszczęśliwi, że pogoda nam dopisała.  Było dużo emocji i dobrej zabawy. Duża frekwencja, zaangażowanie i zdrowa rywalizacja uczniów przemawia za celowością podobnych imprez. Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy!

Nad sprawnym przebiegiem całej imprezy czuwali przemili animatorzy z firmy SPARKER, którym serdecznie dziękujemy. Teraz zapraszamy do galerii.

Maria Bielawa, Danuta Miloch

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google