KONKURS PLASTYCZNO – LOGOPEDYCZNY W KLASACH PIERWSZYCH

12 czerwca odbył się konkurs pt. „Słomkowe inspiracje” z udziałem uczniów z klas pierwszych. Polegał on na połączeniu pracy plastycznej z zabawą logopedyczną. Do wykonania pracy wystarczyła kartka, farby, trochę wody i słomka. Każda klasa pracowała indywidualnie.

Uczniowie mieli za zadanie stworzyć pracę za pomocą kleksów wydmuchanych przez słomkę. „Arcydzieło” 😊 każdego ucznia było inne, odznaczało się pomysłowością i w szczególności wielką wyobraźnią. Pani Anna – nauczycielka plastyki miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców konkursu. Zostało przydzielone w każdej klasie – I miejsce i wyróżnienie.

Przedstawiamy zwycięzców:

KLASA I a:

  • I miejsce Urszula Karcz
  • Wyróżnienie Kornelia Urban

KLASA I b:

  • I miejsce: Jessica Wrycza
  • Wyróżnienie: Bartłomiej Jarzombek

G R A  T U L U J E M Y!!!  😊

Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google