Adwentowe czuwanie – najpiękniejsze lampiony i kalendarze

Adwentowe czuwanie w naszych domach

Czas czuwania oraz przygotowania do świąt Bożego Narodzenia odmierzają kalendarze adwentowe, a ciemności krótkich dni rozświetlają światełka lampionów. Dzięki nim, zwłaszcza gdy były przygotowywane wspólnie z rodzicami, ten czas jest pełen rodzinnego ciepła i ciekawych wyzwań.

Poprosiłyśmy uczniów klas I – III, by pokazali nam wszystkim, jakie kalendarze i lampiony pojawiły się w ich domach. Dotarło do nas kilkanaście zdjęć prac.

Na wszystkich widać ogromny wkład pracy oraz zaangażowanie i rodziców i dzieci. Dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za podjęcie adwentowego wyzwania. Rodzicom dziękujemy, że pomimo tak wielu obowiązków znaleźli Państwo czas, by pomóc swoim dzieciom!

Trudno nam wybrać najpiękniejszy lampion, czy kalendarz. Dlatego postanowiłyśmy nagrodzić wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu. W dzienniku Librus poinformujemy, gdzie i  kiedy będzie można odebrać drobne upominki.

Niech ostatni tydzień adwentu wypełni radość i wzajemna życzliwość!

                                                                         Elżbieta Łosinska i Maria Oller