WSPANIAŁY WYNIK WOŚP!!!

Na tę wiadomość czekaliśmy od 31 stycznia – dnia XXIX Finału. I wreszcie jest! Mamy to!

Zebraliśmy 210 813 830 złotych! To około 20 milionów więcej niż rok temu! Niewiarygodne! Wspaniale, że i my – mieszkańcy gminy Karsin – mamy w tym swój udział.

Kolejny raz pokazaliśmy, że Polska to taki niezwykły kawałek świata, w którym mieszkają przedziwni ludzie. Ludzie, którzy – przyznajmy to – niekiedy bywają okropni, ale gdy trzeba, umieją wznieść się ponad podziałami i zrobić coś niewiarygodnie dobrego, o czym mówi cały świat. Fajnie jest być Polakiem, no nie?

Dziś mamy prawo być z siebie dumni. My, czyli uczestnicy aukcji, ofiarodawcy fantów i wszyscy, którzy zapełniali orkiestrowe skarbonki. My, czyli wolontariusze i organizatorzy finałowych imprez. Cieszmy się – to naprawdę nasz wielki dzień.

Za niecały rok XXX Finał. Jeśli tegoroczny, pandemiczny i ograniczony rozlicznymi barierami wypadł tak okazale, strach pomyśleć, co będzie się działo na następnym. Sztab WOŚP w Karsinie już dziś zaprasza do wspólnego jubileuszowego grania. W naszej orkiestrze jest miejsce dla wszystkich. Pamiętajcie o tym!

opr. Jerzy Głowacki